Mijn HappyNurse     Mijn HappyNurse

Lettergrootte: A-AA+

De betere thuiszorg.

 

Op de hoogte blijven van HappyNurse? Schrijf je in voor onze nieuwsbrief.

Kaart van Nederland
HappyNurse Amsterdam
HappyNurse Arnhem
HappyNurse Bilthoven
HappyNurse Den Bosch
HappyNurse Den Haag
HappyNurse Doetinchem
HappyNurse Driebergen
HappyNurse Eindhoven
HappyNurse Hardenberg
HappyNurse Heerenveen
HappyNurse Hilversum
HappyNurse Maarssen
HappyNurse Nijmegen
HappyNurse Rotterdam
HappyNurse Rijswijk
HappyNurse Sittard
HappyNurse Utrecht
HappyNurse Woerden
HappyNurse Geleen
HappyNurse Zoetermeer
HappyNurse Tilburg
HappyNurse Groningen
HappyNurse Breda
HappyNurse Voorhout
HappyNurse Leusden
HappyNurse Capelle aan den IJssel
HappyNurse Schijndel

Amsterdam

Uitzendbureau Amsterdam

Loeki Barkmeijer
020-8208957
amsterdam@happynurse.nl

Thuiszorg Amsterdam

Peter Bosch
06-41115768
wijkteam.amsterdamzuid@happynurse.nl

Arnhem

Uitzendbureau Arnhem

Erik Willems
088-0700202
arnhem@happynurse.nl

Postbus 37
6850 AA Huissen

Bilthoven

Uitzendbureau Bilthoven

Werner de Groot
088-0700201
06-13483168
bilthoven@happynurse.nl

Postbus 12
3738 ZL Maartensdijk-Bilthoven

Den Bosch

Uitzendbureau Den Bosch

Kitty Rietveld
06-28809329
denbosch@happynurse.nl

Monnikeraklaan 34
3544 TJ Utrecht

Den Haag

Uitzendbureau Den Haag

Peter Madjid
070-2629060

Thuiszorg Den Haag

Wijkteams:
Escamp en Wateringse Veld
Saboohi
070-7444779

Schilderswijk en Transvaal
Saskia
06-24119612

Haagse Hout
Gonda Rinkema
084-8707065
wijkteam.haagsehout@happynurse.nl

Postbus 93377
2509 AJ Den Haag

Doetinchem

Uitzendbureau Doetinchem

Rudi Liebrand
088-0700200
doetinchem@happynurse.nl

Postbus 695
7000 AR Doetinchem

Driebergen

Uitzendbureau Driebergen

Denise Soares
0343-744040
driebergen@happynurse.nl

Postbus 81007
Lylantse Plein 1-011
Capelle aan den IJssel

Eindhoven

Uitzendbureau Eindhoven

Roy Krautscheid
06-20453452
eindhoven@happynurse.nl

Postbus 246
5580 AE Waalre

Hardenberg

Uitzendbureau Hardenberg

Werner de Groot
06-13483168
hardenberg@happynurse.nl

Vechtstraat 2-D
7772 AK Hardenberg

Heerenveen

Uitzendbureau Heerenveen

Berthina Peenstra
06-11271954
heerenveen@happynurse.nl

Postbus 406
8440 AK Heerenveen

Hilversum

Uitzendbureau Hilversum

Rik Smit
035-7440169
hilversum@happynurse.nl

Birkstraat 95-12
3768 HD Soest

Maarssen

Uitzendbureau Maarssen

Kitty Rietveld
06-28809329
maarssen@happynurse.nl

Monnikeraklaan 34
3544 TJ Utrecht

Nijmegen

Uitzendbureau Nijmegen

Erik Willems
06-46204302
nijmegen@happynurse.nl

Postbus 37
6850 AA Huissen

Rotterdam

Uitzendbureau Rotterdam

Denise Soares
010-2602802
rotterdam@happynurse.nl

Postbus 81007
Lylantse Plein 1-011
Capelle aan den IJssel

Thuiszorg Rotterdam

Wijkteams:
Rotterdam-Noord
Atiq Rafiq
06-46872117
wijkteam.rotterdamnoord@happynurse.nl

Rotterdam Prins Alexander
Bryan Silvania en Rogelio Cova
06-24520062
wijkteam.prinsalexander@happynurse.nl

Rijswijk

Thuiszorg Rijswijk

Wijkteams:

Margo Ritfeld
06-49090523
wijkteam.rijswijk@happynurse.nl

Erasmusweg 6 P9
2532 CP Den Haag

Rijswijk
Margo Ritfeld
06-49090523
wijkteam.rijswijk@happynurse.nl

Erasmusweg 6 - P9
2532 CP Den Haag

Sittard

Uitzendbureau Sittard

Lestari Faber
06-83210989
sittard@happynurse.nl

Ruijtersweg 14
6101 VR Echt

Utrecht

Uitzendbureau Utrecht

Rudi Liebrand
088-0700200
utrecht@happynurse.nl

Postbus 13270
3507 LG Utrecht

Woerden

Uitzendbureau Woerden

Denise Soares
0348-744060
woerden@happynurse.nl

Postbus 81007
Lylantse Plein 1-011
Capelle aan den IJssel

Geleen

Thuiszorg Geleen

Lestari Faber
06-83210989
wijkteam.geleen@happynurse.nl

Ruijtersweg 14
6101 VR Echt

Zoetermeer

Thuiszorg Zoetermeer

Jolanda Scholte
06-31687443

Louis Braillelaan 80
2719 EK Zoetermeer

Tilburg

Uitzendbureau Tilburg

Marcel Kneepkens
06-13452823
013-5914214
tilburg@happynurse.nl

Goirkestraat 150
5046 GP Tilburg

Groningen

Uitzendbureau Groningen

Berthina Peenstra
06-11271954
groningen@happynurse.nl

Breda

Uitzendbureau Breda

Margot Winsnes
06-15305003
breda@happynurse.nl

Mgr. Leijtenstraat 38
4817 JB Breda

Voorhout

Thuiszorg Voorhout

Marco van der Kruk
06-14067679
wijkteam.voorhout@happynurse.nl

Postbus 170
2215 ZJ Voorhout

Leusden

Thuiszorg Leusden

Anita Olde Keizer
06-24390594
wijkteam.leusden@happynurse.nl

Hessenweg 98A
3835 PL Stoutenburg

Capelle aan den IJssel

Thuiszorg Capelle aan den IJssel

Simeon Dorn
06-15247807
wijkteam.capelle@happynurse.nl

Schijndel

Thuiszorg Schijndel

Maik Jansen
06-26122366
wijkteam.schijndel@happynurse.nl

Contactgegevens per vestiging / wijkteam
of mail naar thuiszorg@happynurse.nl

HappyNurse 24/7 bereikbaar
Contact Uitzendbureau

thuiszorg-voordelen

HappyNurse thuiszorg

HappyNurse levert alle vormen van thuiszorg, van begeleiding tot 24-uurs zorg. Wilt u weten wat HappyNurse voor u kan betekenen? Vraag het de Happy Wijkzuster.

HappyNurse levert:

Klik op de paginas links voor meer details over de diverse diensten van HappyNurse.

Begeleiding kunt u gedeeltelijk vergoed krijgen vanuit de gemeente. De Happy Wijkzuster helpt u graag maar u kunt ook zelf informatie krijgen bij het WMO-loket van uw gemeente.

Persoonlijke verzorging en verpleging vallen onder uw basisverzekering. Bij de meeste verzekeraars betaalt u een eigen bijdrage voor thuiszorg. Enkele verzekeraars bieden een aanvullende verzekering die de eigen bijdrage dekt. Kijk hiervoor bijvoorbeeld op independer.

Als u een persoonsgebonden budget heeft, ofwel een PGB, dan kunt u HappyNurse daarvan direct betalen. U kunt ook particulier zorg bij ons afnemen, dan betaalt u de rekening helemaal zelf.

De Happy Wijkzuster komt graag bij u langs om met u te bekijken wat u nodig heeft en hoe u dit kunt regelen. Zij kan u ook toelichten met welke kosten u eventueel rekening moet houden. Neem vrijblijvend contact op.

HappyNurse Thuiszorg locaties

HappyNurse vind u terug op de volgende locaties:

 


 

HappyNurse kan ook zogenoemde domotica oplossingen bieden. Tot domotica behoren technologische oplossingen, vaak via een tablet-PC, voor onder meer:

  • afstandbediening van verlichting, voordeur, gordijnen, zonnescherm;
  • beeldzorg, ofwel contact met HappyNurse via videobeelden op afstand;
  • bestellen van boodschappen en/of maaltijden;
  • meting en controle van vitale lichaamsfuncties zoals hartslag, bloeddruk, insuline;
  • controle van vochtinname;
  • valsignalering.

HappyNurse kan ook zogenoemde domotica oplossingen bieden. Tot domotica behoren technologische oplossingen, vaak via een tablet-PC, voor onder meer:

        afstandbediening van verlichting, voordeur, gordijnen, zonnescherm;

        beeldzorg, ofwel contact met HappyNurse via videobeelden op afstand;

        bestellen van boodschappen en/of maaltijden;

        meting en controle van vitale lichaamsfuncties zoals hartslag, bloeddruk, insuline;

        controle van vochtinname;

        valsignalering.

Vraag uw Happy Wijkzuster naar de mogelijkheden.