Mijn HappyNurse     Mijn HappyNurse

Lettergrootte: A-AA+

De betere thuiszorg.

NL-blauw
HappyNurse Amsterdam
HappyNurse Arnhem
HappyNurse Bilthoven
HappyNurse Den Bosch
HappyNurse Den Haag
HappyNurse Doetinchem
HappyNurse Driebergen
HappyNurse Eindhoven
HappyNurse Hardenberg
HappyNurse Heerenveen
HappyNurse Hilversum
HappyNurse Nijmegen
HappyNurse Rotterdam
HappyNurse Rijswijk
HappyNurse Sittard
HappyNurse Woerden
HappyNurse Geleen
HappyNurse Zoetermeer
HappyNurse Tilburg
HappyNurse Groningen
HappyNurse Breda
HappyNurse Leusden
HappyNurse Schijndel
HappyNurse Ede
HappyNurse Leidschendam
HappyNurse Spijkenisse
HappyNurse Utrecht
HappyNurse Soest
HappyNurse Hoorn

Amsterdam

Uitzendbureau Amsterdam

Loeki Barkmeijer
020-8208957
amsterdam@happynurse.nl

Thuiszorg Amsterdam

Wijkteams:
Amsterdam Zuid-Oost
Kewita Autar (per 1 sept)
06-21130426
wijkteam.amsterdamzuidoost@happynurse.nl

Westerpark
Linda Keuning
06-27466577
wijkteam.westerpark@happynurse.nl

Arnhem

Uitzendbureau Arnhem

Erik Willems
088-0700202
arnhem@happynurse.nl

Postbus 37
6850 AA Huissen

Bilthoven

Uitzendbureau Bilthoven

Werner de Groot
088-0700201
06-13483168
bilthoven@happynurse.nl

Postbus 12
3738 ZL Maartensdijk-Bilthoven

Den Bosch

Uitzendbureau Den Bosch

Kitty Rietveld
06-28809329
denbosch@happynurse.nl

Derde Oosterparklaan 41
3541 SC Utrecht

Den Haag

Uitzendbureau Den Haag

Nelson Soares
070-2629060
denhaag@happynurse.nl

Thuiszorg Den Haag

Wijkteams:
Escamp en Wateringse Veld
Elly Anemaet
06-15000380

Schilderswijk en Transvaal en Centrum en Laak
Saskia Chedi-Coesel
06-24119612

Haagse Hout
Gonda Rinkema
084-8707065
06-86636301

Segbroek en Scheveningen
Miep Wassenaar
06-15000380

Doetinchem

Uitzendbureau Doetinchem

Rudi Liebrand
088-0700200
doetinchem@happynurse.nl

Postbus 695
7000 AR Doetinchem

Driebergen

Uitzendbureau Driebergen

Peter de Knegt
0343-744040
driebergen@happynurse.nl

Soest
Berkstraat 95-12
3768 HD

Eindhoven

Uitzendbureau Eindhoven

Kitty Rietveld
06-28809329
eindhoven@happynurse.nl

Hardenberg

Uitzendbureau Hardenberg

Werner de Groot
06-13483168
hardenberg@happynurse.nl

Vechtstraat 2-D
7772 AK Hardenberg

Heerenveen

Uitzendbureau Heerenveen

Berthina Peenstra
06-11271954
heerenveen@happynurse.nl

Postbus 406
8440 AK Heerenveen

Hilversum

Uitzendbureau Hilversum

Rik Smit
035-7440169
hilversum@happynurse.nl

Birkstraat 95-12
3768 HD Soest

Nijmegen

Uitzendbureau Nijmegen

Erik Willems
06-46204302
nijmegen@happynurse.nl

Postbus 37
6850 AA Huissen

Rotterdam

Uitzendbureau Rotterdam

Denise Soares
010-2602802
rotterdam@happynurse.nl

Thuiszorg Rotterdam

Wijkteams:
Rotterdam-Noord
Atiq Rafiq
06-46872117
wijkteam.rotterdamnoord@happynurse.nl

Rotterdam Prins Alexander
Bryan Silvania en Rogelio Cova
06-24520062
wijkteam.prinsalexander@happynurse.nl

Capelle aan den IJssel
Simeon Dorn
06-15247807
wijkteam.capelle@happynurse.nl

Charlois
Jolanda de winter en Bryan Silvania
06-24717551
wijkteam.charlois@happynurse.nl

Rijswijk

Thuiszorg Rijswijk

Wijkteams:

Margo Ritfeld
06-49090523
wijkteam.rijswijk@happynurse.nl

Van Gijnstraat 17, 2e etage
2288 GB Rijswijk

Rijswijk
Margo Ritfeld
wijkteam.rijswijk@happynurse.nl

Van Gijnstraat 17, 2e etage
2288 GB Rijswijk

Sittard

Uitzendbureau Sittard

Lestari Faber
06-83210989
sittard@happynurse.nl

Ruijtersweg 14
6101 VR Echt

Woerden

Uitzendbureau Woerden

Denise Soares
0348-744060
woerden@happynurse.nl

Postbus 81007
Lylantse Plein 1-011
Capelle aan den IJssel

Geleen

Thuiszorg Geleen

Lestari Faber
06-83210989
wijkteam.geleen@happynurse.nl

Ruijtersweg 14
6101 VR Echt

Zoetermeer

Thuiszorg Zoetermeer

Jolanda Scholte
06-31687443

Dublinstraat 26
2713 HS Zoetermeer

Tilburg

Uitzendbureau Tilburg

Margot Winsnes
06-15305003
breda@happynurse.nl

Mgr. Leijtenstraat 38
4817 JB Breda

Thuiszorg Tilburg

Shakila Ramkisoen
06-31582129
013-8897541
wijkteam.tilburg@happynurse.nl

Groningen

Uitzendbureau Groningen

Berthina Peenstra
06-11271954
groningen@happynurse.nl

Breda

Uitzendbureau Breda

Margot Winsnes
06-15305003
breda@happynurse.nl

Mgr. Leijtenstraat 38
4817 JB Breda

Leusden

Thuiszorg Leusden

Anita Olde Keizer
06-24390594
wijkteam.leusden@happynurse.nl

Hessenweg 98A
3835 PL Stoutenburg

Schijndel

Thuiszorg Schijndel

Maik Jansen
06-26122366
wijkteam.schijndel@happynurse.nl

Ede

Thuiszorg Ede

Sander Kleinpenning
088-0700222
wijkteam.ede@happynurse.nl

Leidschendam

Thuiszorg Leidschendam

Margo Ritfeld
070-2199020
06-49090523
wijkteam.leidschendam@happynurse.nl

Van Gijnstraat 17, 2e etage
2288 GB Rijswijk

Spijkenisse

Thuiszorg Spijkenisse

Sandra Vurens
wijkteam.spijkenisse@happynurse.nl

Utrecht

Uitzendbureau Utrecht

Rudi Liebrand
088-0700200
Rudi.liebrand@happynurse.nl

Soest

Thuiszorg Soest

Trudy Snijders (Per 1 nov 2016)
06-86890796
wijkteam.soest@happynurse.nl

Hoorn

Thuiszorg Hoorn

Astrid van Sloten
0229-211165
wijkteam.hoorn@happynurse.nl

Postbus 2120, 1620 EC Hoorn
Spoorstraat 6A